0 (312) 215 93 75
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yasal Uyarı / Disclaimer

Anasayfa » Yasal Uyarı / Disclaimer
Yasal Uyarı / Disclaimer

Yasal Uyarı / Disclaimer

Görselde şirketimiz personelleri tarafından gönderilen mail imzası ve şirket adımız ve sloganımızdan bahsedilmiştir.

info@cevtas.net mail adresimiz basta olmak üzere, @cevtas.net mail uzantılarından gönderilen mailler;

Bu elektronik posta ve beraberinde iletilen bütün metin ve dosyalar sadece göndericisi tarafından alınması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımı içindir. Bu elektronik postanın muhatabı değilseniz veya içeriği ile ilginiz yoksa, Şirketimizin onayı olmaksızın bu mesajın okunması, değiştirilmesi, kopyalanması, üçüncü kişilere açıklanması, yayınlanması, ifşa edilmesi veya iletilmesi kesinlikle yasaktır. Bu mesajın gönderilmek istendiği kişi değilseniz (ya da bu e-posta'yı yanlışlıkla aldıysanız), lütfen yollayan kişiyi hemen haberdar ediniz ve mesajı sisteminizden derhal siliniz. E-posta iletiminin güvenli veya hatasız olduğunun garantisi olmadığından geç veya eksik iletim veya içerik ve bilgilerde eksiklik, kayıp, değişiklik veya virüs olabilir. Bu nedenle, bu mesajın iletiminden dolayı, gönderen, içerikteki hata, eksiklik, doğruluğun ve gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu mesajın içeriği yazarına ait olup, Şirketimizin görüşlerini içermeyebilir. Bu mesajın içeriğinde geçen Şirketimizin ad veya namına yaratılan fikri ve sınai haklar Şirketimize ait olup, maddi ve manevi tüm hakları Şirketimizde saklıdır.

ÇEVTAŞ ARAŞ. TEK. MAD. MÜH. MÜŞ. PEY. EĞİT. DAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.- TÜM HAKLARI SAKLIDIR

This message (including any attachments) contains confidential information and is intended only for the individual named. If you are not the named adressee or not related with the content of this Message, you are forbidden to read, disseminate, distribute, copy, reproduce or modify this mail by our Company. Please notfy the sender immediately if you have received this e-mail by mistake and delete this e-mail from your system. E-mail transmisson can not be guaranteed to be secure or error-free as the mail may arrive late or incomplete or the information could be intercepted, corrupted, lost, destroyed, amended, or contain viruses. The sender therefore does not accept liability for any errors, loss of integrity or confidentiality or ommissions in the contents of this Message or for the information transmission, reception, storage of use of such in any way whatsoever, which arise as a result of e-mail transmission. Any opinions expressed in this message are those of the author and may not necessarily reflect the opinions of ÇEVTAŞ

Copyright in documents created by or on behalf of ÇEVTAŞ remains vested in us, and we assert all of our moral and intellectual property rights.

ÇEVTAŞ ARAŞ. TEK. MAD. MÜH. MÜŞ. PEY. EĞİT. DAN. TAAH. TİC. LTD. ŞTİ.- ALL RIGHTS RESERVED